Kodėl verta nuomuotis puspriekabę pas mus?

  • Kokybiška technika – teikiame Jums aukštos kokybės žinomo gamintojo „Schwarzmüller“ techniką, skatindami rinktis geriausius standartus atitinkančias puspriekabes, kurių galimybės atviros kaip niekad! Kasmet atnaujiname savo parką, įsigydami vis naujesnę ir kokybiškesnę techniką, kurios dėka Jūsų investicijos – atsiperka!
  • Dėmesys klientui – mūsų komanda siekia, jog kiekvienas klientas liktu patenktinas, todėl savo dėmesį skiriame Jūsų poreikiams ir norams. Bandome įgyvendinti suplanuotas idėjas, taip nepamiršdami mažiausių smulkmenų kurių dėka kokybiškai ir laiku atliksite savo numatytus darbus. Reaguojame greitai ir konsultuojame Jūsų klausimais 24/7.
  • Palankios kainos – visus nuomos įkainius deriname su Jumis individualiai, atsižvelgdami į Jūsų pasiūlymus, esamą situaciją ir terminą. Pasiūlysime geriausią kainą ir sprendimą.
  • Pagalba priežiūros ir gedimo metu – mūsų klientas gauna geriausią variantą ar tai būtų nauja ar naudota technika, garantuojant jog Jūsų puspriekabė išvažiuos saugi ir patikrinta. Nuomuojantis puspriekabę iš mūsų, išvengsite papildomų išlaidų, tokių kaip remonto paslaugos ar draudiminiai mokesčiai. Suteikiame Jums visus reikiamus remonto darbus ir atliekame transporto priemonių priežiūra, kurios pagalba Jūsų nuomuojama puspriekabė visados bus tvarkinga ir paruošta darbui kelyje.
  • Išskirtiniai poreikiai – „Schwarzmüller“ nuomos parkas yra didžiausias tokio tipo gamintojas Europoje. Jame yra daugiau nei 1000 transporto priemonių – iš viso „Schwarzmüller“ grupės gaminių asortimento. Todėl mes siūlome ne tik standartines transporto priemones, bet ir sudėtingesnes bei aukštesnės kokybės transporto priemones, kad atitiktumėme Jūsų transporto reikalavimus. Net nuomodami išliekame ištikimi savo tikslamas ir klientams, tokiem kaip: Statybos pramonė, medienos pramonė ar tolimųjų reisų transportas. Mūsų transporto parke rasite tinkamą Jums variantą!
Ar norėtumėte išsinuomoti Schwarzmüller?
Mes mielai jums padėsime išsirinkti!