Pirma klasė iš antrų rankų

Naudotos transporto priemonės kiekvienam iššūkiui! Gamintojo „Schwarzmüller“ naudotų transporto priemonių parką sudaro daugiau nei 700 patikrintų transporto priemonių ir kitų markių transporto priemonių, kurias galima įsigyti atsižvelgiant į patogiausią vietą. gamyklos kurios randasi: Freinberge (Austrija), Zebrake (Čekija) ir Budapešte (Vengrija) siūlo didžiausią pasirinkimą. Mes teikiame ir atvežimo į Lietuvą paslaugas esant reikalui pristatyti klientui reikiamą techniką į nurodytą vietą.

Aukšti gamybos standartai rodo mūsų naudojamų transporto priemonių patvarumą ir tvirtumą. „Schwarzmüller“ lyderystė technologijų ir inovacijų srityje užtikrina, kad mūsų transporto priemonės ilgą laiką išliks moderniausios ir įtikins jog ir naudota technika gali atlikti savo darbą – puikiai!

Transporo priemonės yra kruopščiai apžiūrimos, valomos ir remontuojamos. Esant poreikiui keičiamos originalios „Schwarzmüller“ atsarginės dalys. Techninės apžiūros pagalba, tiksliai nurodomi pagaminimo metai, veikimo laikas ir bendra būklė. Atsižvelgiant į kliento reikalavimus, visos transporto priemonės gali būti specialiai paruoštos ir pristatomos per trumpą laiką.

Jums reikia naudotos transporto priemonės ?
Prašome, kreipkitės!