Nuo 2001 m. koncernui SCHWARZMÜLLER Lietuvoje atstovauja UAB Ligranta. Mūsų produktas orientuotas į aukštą kokybę ir ilgalaikiškumą. Bendrovės klientai — transporto kompanijos, kelininkai, miškininkai, ūkininkai.

Nuo 2019 metų pradžios UAB Ligranta didina Schwarzmueller žinomumą vietos rinkoje ir ėmėsi organizacinių pokyčių: kuriamos naujos darbo vietos, plečiamos serviso ir aptarnavimo paslaugos, investuojama į naujų produktų įvedimą į Lietuvos rinką bei nuomos parko plėtrą.

MISIJA

Teikti klientams efektyvias ir patikimas sunkiojo transporto pirkimo ir remonto paslaugas.

Klientams garantuojame, kad jų individualiems poreikiams, mūsų darbuotojai ras pačius geriausius sprendimus. Mūsų pastangos nukreiptos į ilgalaikį bendradarbiavimą todėl pasirūpinsime, kad Jūsų lūkeščiai taptu mūsų bendru tikslu!

VIZIJA

Mūsų tikslas būti pirmuoju klientų pasirinkimu ir siekti, jog tie kurie pasitikėjo mumis, gautu aukščiausio lygio produktą ir aptarnavimą. Norime tapti pripažintais ir įvertintais savo įdėtu darbu visoje Lietuvoje ir Baltijos šalyse!

Mūsų vertybės

Kokybė.

Siūlome aukštos kokybės produktą, kuriantį vis didesnę pridėtinę vertę klientui. Mūsų produktas gaminamas naudojant aukščiausio lygio medžiagas bei patikrintus technologinius sprendimus, kurie mūsų klientams atsiperka per neilgą periodą.

Komandinis darbas.

Esame komanda, kelianti sau aukščiausius tikslus ir reikalavimus. Siekiame, tobulėti ir augti kartu su klientu, todėl mums komandinis darbas, yra vienas svarbiausių aspektų. Norime mokytis, motyvuoti bei priimti bendrus atsakingus veiksmus situacijos kontrolei išlaikyti.

Lankstumas.

Operatyviai reaguojame į pokyčius rinkoje, todėl teikiame individualius sprendimus, orientuotus į klientų poreikius.
Atsižvelgiame į kiekvieną konkrečią situaciją ir pritaikome jai geriausią sprendimą.

Verslumas.

Siekiame įgyvendinti naujas galimybes, kurių dėka auginame ne tik savo, bet ir kliento verslą. Esame konkurencingi ir unikalūs rinkoje tai leidžia mums siekti vis didesnių tikslų. Šis veržlumas tampa mūsų sėkmę lemiančiu bruožu.

Kompetencija Europos lygiu

„Schwarzmueller“ grupė yra tarptautinis šeimos verslas kuris jau daugiau kaip 140 metų gamina komercines transporto priemones specialioms užduotims atlikti. Ši vertinga patirtis garantuoja pridėtinę vertę mūsų klientams.

 Šiandien kompanija yra laikoma viena iš lyderiaujančių įmonių tiekiant komercinį transportą Europoje. Schwarzmueller grupė turi savo atstovus 21-oje šalyje – daugiausiai Centrinėje ir Rytų Europoje.

„Schwarzmueller“ siūlo didelį skirtingų produktų pasirinkimą skirtingiems sektoriams, produktą pritaikant individualiai.

Transporto priemonės yra gaminamos:

Freinberg (Austrija)

Budapeštas (Vengrija)

Zebrak (Čekija)

Pardavimo šalys:

Bosnija ir Hercegovina, Bulgarija, Vokietija, Kroatija, Austrija, Lenkija, Rumunija, Serbija, Slovakija, Čekija, Vengrija, Ukraina

Oficialūs atstovai:

Belgija, Latvija, Lietuva, Rusija

Mūsų konkurencinio pranašumo pagrindas ir strategija

Ligrantos klientui yra svarbu aukšta kokybė, profesionalus aptarnavimas ir didesnė kaina antrinėje rinkoje parduodant naudotą techniką. Šiuo atveju „Schwarzmuller“ produktas turi pranašumą, nes mūsų kaina antrinėje rinkoje vidutiniškai yra aukštesnė, lyginant su konkurentais. Kiekviena naudota puspriekabė ir priekaba yra paruošiama pagal „Schwarzmuller‘ aptarnavimo ir patikrinimo tvarką. Tai leidžia klientui įsigyti geros būklės – naudotą techniką.

Klientai naudodami ‚Schwarzmuller“ produktą parko atnaujinimo metu turi didesnes lėšas, dėka mažesnio puspriekabės nuvertėjimo. Todėl, reiktų orientuotis į įvardintą tikslinę rinką pabrėžiant visus „Schwarzmuller“ produkto privalumus.

Laimingas Klientas

Mūsų vienas pagrindinių tikslų yra laimingas klientas, todėl daug dėmesio skiriame aptarnavimui. Stengiamės greitai išspręsti kilusius klausimus ir problemas. Norime, jog mūsų klientai su laiku taptu mūsų ilgalaikiais partneriais, todėlLigrantoskomanda siekia jog kokybiškas aptarnavimas būtų mūsų išskirtinis bruožas.

Taip pat klientui siūlome greitą puspriekabių pristatymą. Tiek nuomuojant, tiek pardavimui. Galimybė pasiimti produktą per 2 darbo dienas, arba per 14 dienų su papildomais reikalavimais, kai produkto neturime vietoje, bet turime sandėlyje arba gamykloje. Atsižvelgiant į kitas įmones, pristatymo terminai gali siekti iki mėnesio ir ilgiau. Mes taupome Jūsų brangų laiką, nes laikas – tai pinigai.

Versle brangi kiekviena minutė.

Verslas kaip ir žmogus, turi augti. Todėl mūsų tikslai per artimiausius 3 metus pasiekti 4-tą vietą Lietuvos rinkoje, padidinant savo pardavimus ir nuomą iki 100 vienetų per metus.  Norime jog mūsų pardavimai plėstusi ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje bei Baltarusijoje. Todėl ateityje norime aprėpti ir šias įvardintas šalis. Tai galime tik su Jūsų pagalba. Sugrįžtantys ir patenkinti klientai tai galutinis tikslas. Norime, jog mūsų vardas pasižymėtu gera kokybe ir puikiu aptarnavimu.